14-15 Eylül 2019 tarihlerinde Sırbistan’ın başşehri Belgrad’da yapılan Balkan Kürek Şampiyonası’nda kulübümüz atletleri 2 Altın, 5 Gümüş ve 6 Bronz olmak üzere toplam 13 madalya alarak büyük bir muvaffakiyete imza attı.
Ulusal atletlerimizin elde ettiği dereceler şu biçimde:
JWA 4- (Genç Kızlar Dört Tek)
Miray Kasap – Elis Özbay – Sude Doğaner – Nigar Hatun Demiroğlu 3.
JMB 2x (Yıldız Erkekler İki Çifte)
Serkan Erkal – Enver Erman 1.
JMA 4- (Genç Erkekler Dört Tek)
İlyas Çağatay Ürdem – Cavit Caner Başaran – Mert Ali Dağlı – Ulaş Kurt 2.
JMA 2x (Genç Erkekler İki Çifte)
Şefik Çakmak – Denizhan Aydın 2.
JWB 1x (Yıldız Kız Tek Çifte)
Deniznur Serra Baykara 3.
JWB 2x (Yıldız Kızlar İki Çifte)
Aslıhan Naran Akkay – Ruken Ülgey 3.
JWB 4x (Yıldız Kızlar Dört Çifte)
Irmak Fertuğ – Aslıhan Naran Akkay – Deniznur Serra Baykara – Ruken Ülgey 3.
JWA 8+ (Genç Kızlar Sekiz Tek)
Azra Alkan – Ebru Akınal – Elis Özbay – İpek Beşli – Petek Hepsağ – Miray Kasap – Nigar Hatun Demiroğlu – Sude Doğaner – Mehmet Karabaşoğlu 2.
JMA 4x (Genç Erkekler Dört Çifte)
Hakan Berk Örkmez – Ahmet Eren Savaş – Şefik Çakmak – Denizhan Aydın 2.
JWA 2- (Genç Kızlar İki Tek)
Ruken Ülgey – Aslıhan Naran Akkay 3.
JWA 1x (Genç Kız Tek Çifte)
Sude Doğaner 3.
JMB 4x (Yıldız Erkekler Dört Çifte)
Ömer Bayram – Eren Efe Kara – Serkan Erkal – Enver Erman 2.
14-15 Eylül 2019 tarihlerinde Sırbistan’ın başşehri Belgrad’da yapılan Balkan Kürek Şampiyonası’nda kulübümüz atletleri 2 Altın, 5 Gümüş ve 6 Bronz olmak üzere toplam 13 madalya alarak büyük bir muvaffakiyete imza attı.
Ulusal atletlerimizin elde ettiği dereceler şu biçimde:
JWA 4- (Genç Kızlar Dört Tek)
Miray Kasap – Elis Özbay – Sude Doğaner – Nigar Hatun Demiroğlu 3.
JMB 2x (Yıldız Erkekler İki Çifte)
Serkan Erkal – Enver Erman 1.
JMA 4- (Genç Erkekler Dört Tek)
İlyas Çağatay Ürdem – Cavit Caner Başaran – Mert Ali Dağlı – Ulaş Kurt 2.
JMA 2x (Genç Erkekler İki Çifte)
Şefik Çakmak – Denizhan Aydın 2.
JWB 1x (Yıldız Kız Tek Çifte)
Deniznur Serra Baykara 3.
JWB 2x (Yıldız Kızlar İki Çifte)
Aslıhan Naran Akkay – Ruken Ülgey 3.
JWB 4x (Yıldız Kızlar Dört Çifte)
Irmak Fertuğ – Aslıhan Naran Akkay – Deniznur Serra Baykara – Ruken Ülgey 3.
JWA 8+ (Genç Kızlar Sekiz Tek)
Azra Alkan – Ebru Akınal – Elis Özbay – İpek Beşli – Petek Hepsağ – Miray Kasap – Nigar Hatun Demiroğlu – Sude Doğaner – Mehmet Karabaşoğlu 2.
JMA 4x (Genç Erkekler Dört Çifte)
Hakan Berk Örkmez – Ahmet Eren Savaş – Şefik Çakmak – Denizhan Aydın 2.
JWA 2- (Genç Kızlar İki Tek)
Ruken Ülgey – Aslıhan Naran Akkay 3.
JWA 1x (Genç Kız Tek Çifte)
Sude Doğaner 3.
JMB 4x (Yıldız Erkekler Dört Çifte)
Ömer Bayram – Eren Efe Kara – Serkan Erkal – Enver Erman 2.