Canan Ateş Yüzme Yarışları sonuçları

Kulübümüz tarafından Canan Ateş anısına düzenlenen yüzme yarışları, Galatasaray Spor Kulübü Ergun Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirildi.

4x50m karışık 10 yaş kategorisi bayrak yarışında 02.46:19 saniye derecesi ile Galatasaray birinci oldu.

Galatasaray Spor Kulübü’nün yanı sıra Fenerbahçe ve Kocaeli Yıldızlar Yüzme Kulübü yüzücüleri katıldığı yarışlarda Galatasaraylı yüzücülerimizin aldığı dereceler şu halde:

 

100m Hür 10 Yaş Kategorisi – Bayan

1 IRMAK ÖNER 01:19:49

2 DEFNE TANIĞ 01:19:73

9 NAZLI YAĞCI 01:26:74

12 SAHRA NİL AKBULUT 01:27:93

15 ZEYNEP ŞİPKA 01:29:65

23 PELİN DAMGACI 01:32:63

27 ECRİN KÜÇÜK 01:36:22

29 YAĞMUR ŞENTÜRK 01:38:42

30 NİSAN TÖKÜ 01:39:44

33 ECRİNNAZ ÇAYTAŞ 01:46:75

36 TUĞÇE BAYKARA 01:52:56

 

100m Özgür 10 Yaş Kategorisi – Erkek

2 ARDA BATUR 01:16:12

4 EFE AKINCI 01:20:03

7 EFE ÇALIK 01:23:13

10 SARP ÜNLÜ 01:24:73

11 OĞULCAN AYDIN 01:25:00

12 DEMİR IRMAK 01:26:08

13 KAYA TÜRKAY 01:26:16

18 BARTU ÜSTBİLEN 01:29:62

20 ARAS NAŞARİ 01:29:97

21 MERT SATIR 01:30:81

22 TUNA BAKKAL 01:30:83

24 ÖMER TAŞDEMİR 01:31:41

25 KEREM OLGUN 01:31:89

26 EMRE TAZEGÜL 01:31:90

28 KEMAL DEMİRKURT 01:32:47

29 ARDA BERK GİRGİÇ 01:33:06

30 BUYRUK ÇETİNKAYA 01:33:37

33 EGE ÖZTÜRK 01:34:53

34 ALİ EFE AYKAN 01:34:66

42 EMRE GÜLYUR 01:36:55

45 UTKU GÜLYURT 01:38:29

52 ARDA AHMETOĞLU 01:41:13

 

50m Kurbağa 10 Yaş Kategorisi – Bayan

1 DEFNE TANIĞ 00:45:17

2 IRMAK ÖNER 00:45:19

8 ECRİNNAZ ÇAYTAŞ 00:52:49

10 DEFNE ZEYNEP ERSAN 00:52:66

12 NAZLI YAĞCI 00:53:57

15 TUĞÇE BAYKARA 00:54:42

20 PELİN DAMGACI 00:55:72

22 YAĞMUR ŞENTÜRK 00:59:45

24 NİSAN TÖKÜ 01:00:03

28 ECRİN KÜÇÜK 01:03:31

31 ZEYNEP ŞİPKA 01:48:97

 

50m Kurbağa 10 Yaş Kategorisi – Erkek

1 EMRE TAZEGÜL 00:44:06

2 SARP ÜNLÜ 00:45:60

3 EFE AKINCI 00:46:66

4 MERT SATIR 00:46:91

5 ARDA BATUR 00:47:47

9 EFE ÇALIK 00:48:98

10 EMRE GÜLYURT 00:49:07

12 BUYRUK ÇETİNKAYA 00:50:28

16 ÖMER TAŞDEMİR 00:52:40

19 TUNA BAKKAL 00:52:85

20 BARTU ÜSTBİLEN 00:53:38

21 DEMİR IRMAK 00:53:39

26 UTKU GÜLYURT 00:55:12

27 ARAS NAŞARİ 00:55:16

32 ALİ EFE AYKAN 00:59:27

37 ARDA AHMETOĞLU 01:01:50

38 ARDA BERK GİRGİÇ 01:02:05

 

50m Sırt 10 Yaş Kategorisi – Bayan

1 NAZLI YAĞCI 00:41:84

5 SAHRA NİL AKBULUT 00:46:00

8 DEFNE ZEYNEP ERSAN 00:47:47

9 PELİN DAMGACI 00:47:57

11 ZEYNEP ŞİPKA 00:47:78

14 ECRİN KÜÇÜK 00:49:80

18 NİSAN TÖKÜ 00:51:28

22 YAĞMUR ŞENTÜRK 00:51:97

24 TUĞÇE BAYKARA 00:51:97

 

50m Sırt 10 Yaş Kategorisi – Erkek

4 EFE ÇALIK 00:42:05

6 SARP ÜNLÜ 00:42:74

7 EFE AKINCI 00:44:22

8 OĞULCAN AYDIN 00:44:51

9 MERT SATIR 00:44:69

12 TUNA BAKKAL 00:46:25

13 BARTU ÜSTBİLEN 00:46:31

14 DEMİR IRMAK 00:46:37

15 ÖMER TAŞDEMİR 00:46:76

17 KAYA TÜRKAY 00:47:72

19 KEREM OLGUN 00:47:97

21 EGE ÖZTÜRK 00:48:60

22 KEMAL DEMİRKURT 00:48:74

23 ARDA BERK GİRGİÇ 00:48:87

24 BUYRUK ÇETİNKAYA 00:48:91

28 ALİ EFE AYKAN 00:49:36

38 UTKU GÜLYURT 00:51:16

39 EMRE GÜLYURT 00:51:41

46 ARDA AHMETOĞLU 00:53:90

 

50m Kelebek 10 Yaş Kategorisi – Bayan

1 DEFNE TANIĞ 00:36:40

2 IRMAK ÖNER 00:41:28

4 SAHRA NİL AKBULUT 00:46:50

12 ECRİNNAZ ÇAYTAŞ 00:54:41

 

50m Kelebek 10 Yaş Kategorisi – Erkek

1 ARDA BATUR 00:38:06

8 EGE ÖZTÜRK 00:48:38

9 OĞULCAN AYDIN 00:48:47

11 EMRE TAZEGÜL 00:50:02

13 KAYA TÜRKAY 00:50:70

15 KEREM OLGUN 00:51:19

16 KEMAL DEMİRKURT 00:51:43

22 ARAS NAŞARİ 00:55:03