Avrupa futbolunun kulüp seviyesindeki 1 numaralı tertibinde, ikinci eleme tipinin birinci ayağında yarın ve 27 Temmuz Çarşamba günü, toplam 12 maç oynanacak.
Turnuvaya bu çeşitten katılan Türk temsilcisi Fenerbahçe, 0-0 sona eren birinci maçın rövanşında Ukrayna’nın Dinamo Kiev ekibini çarşamba günü alanında ağırlayacak.
İtalyan hakem Massimiliano Irrati’nin yöneteceği müsabaka saat 20.00’de başlayacak.
Şampiyonlar Ligi ikinci eleme çeşidi rövanş maçların programı şöyle:
26 Temmuz Salı
18.30 AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)-Midtjylland (Danimarka) (1-1)
20.00 Sheriff (Moldova)-Maribor (Slovenya) (0-0)
20.00 Viktoria Plzen (Çekya)-HJK (Finlandiya) (2-1)
20.30 Diddeleng (Lüksemburg)-Pyunik (Ermenistan) (1-0)
22.00 Şkupi (Kuzey Makedonya)-Dinamo Zagreb (Hırvatistan) (2-2)
22.00 Shamrock Rovers (İrlanda Cumhuriyeti)-Ludogorets (Bulgaristan) (0-3)
27 Temmuz Çarşamba
19.00 Bodo/Glimt (Norveç)-Linfield (Kuzey İrlanda) (0-1)
20.00 Zürih (İsviçre)-Karabağ (Azerbaycan) (2-3)
20.00 Malmö (İsveç)-Zalgiris (Litvanya) (0-1)
20.00 Fenerbahçe-Dinamo Kiev (Ukrayna) (0-0)
21.30 Slovan Bratislava (Slovakya)-Ferencvaros (Macaristan) (2-1)
22.00 Olympiakos (Yunanistan)-Maccabi Haifa (İsrail) (1-1)
Avrupa futbolunun kulüp seviyesindeki 1 numaralı tertibinde, ikinci eleme tipinin birinci ayağında yarın ve 27 Temmuz Çarşamba günü, toplam 12 maç oynanacak.
Turnuvaya bu çeşitten katılan Türk temsilcisi Fenerbahçe, 0-0 sona eren birinci maçın rövanşında Ukrayna’nın Dinamo Kiev ekibini çarşamba günü alanında ağırlayacak.
İtalyan hakem Massimiliano Irrati’nin yöneteceği müsabaka saat 20.00’de başlayacak.
Şampiyonlar Ligi ikinci eleme çeşidi rövanş maçların programı şöyle:
26 Temmuz Salı
18.30 AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)-Midtjylland (Danimarka) (1-1)
20.00 Sheriff (Moldova)-Maribor (Slovenya) (0-0)
20.00 Viktoria Plzen (Çekya)-HJK (Finlandiya) (2-1)
20.30 Diddeleng (Lüksemburg)-Pyunik (Ermenistan) (1-0)
22.00 Şkupi (Kuzey Makedonya)-Dinamo Zagreb (Hırvatistan) (2-2)
22.00 Shamrock Rovers (İrlanda Cumhuriyeti)-Ludogorets (Bulgaristan) (0-3)
27 Temmuz Çarşamba
19.00 Bodo/Glimt (Norveç)-Linfield (Kuzey İrlanda) (0-1)
20.00 Zürih (İsviçre)-Karabağ (Azerbaycan) (2-3)
20.00 Malmö (İsveç)-Zalgiris (Litvanya) (0-1)
20.00 Fenerbahçe-Dinamo Kiev (Ukrayna) (0-0)
21.30 Slovan Bratislava (Slovakya)-Ferencvaros (Macaristan) (2-1)
22.00 Olympiakos (Yunanistan)-Maccabi Haifa (İsrail) (1-1)