Türkiye Kulüpler Arası Kısa Kulvar Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası’nda dereceler

18-22 Aralık 2019 tarihleri ortasında düzenlenen Türkiye Kulüpler Ortası Kısa Kulvar Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası’nda kulübümüz genel toplamda Genç Erkekler Türkiye ikincisi, Genç Bayanlar Türkiye üçüncüsü, Açık Yaş Erkekler Türkiye ikincisi ve Açık Yaş Bayanlar Türkiye üçüncüsü olma başarısı gösterdi.

Galatasaray’ın bayrak yarışları ile Açık Yaş kategorisinde elde ettiği dereceler şu halde:

2 Türkiye Birinciliği – 1 Açık Yaş Yeni Türkiye Rekoru

13 Türkiye İkinciliği

15 Türkiye Üçüncülüğü

KEMAL ARDA GÜRDAL

50 m kelebek açık yaş Türkiye 2.

4*50 m karışık bayrak açık yaş Türkiye 2.

4*50 m özgür bayrak açık yaş Türkiye 2.

4*100 m hür bayrak açık yaş Türkiye 2.

4*100 m karışık bayrak açık yaş Türkiye 2.

4*200 m hür bayrak açık yaş Türkiye 2.

ALPKAN ÖRNEK

400 m karışık açık yaş Türkiye 2.

200 m karışık açık yaş Türkiye 3.

200 m kurbağa açık yaş Türkiye 3.

BERKAY ÖMER ÖĞRETİR

200 m kurbağalama açık yaş Türkiye 1. ve Açık yaş yeni Türkiye rekoru

100 m kurbağalama açık yaş Türkiye 2.

50 m kurbağalama açık yaş Türkiye 2.

4*100 m karışık bayrak açık yaş Türkiye 2.

DORUK TEKİN

50 m sırtüstü açık yaş Türkiye 3.

100 m karışık açık yaş Türkiye 2.

4*50 m karışık bayrak açık yaş Türkiye 2.

4*100 m karışık bayrak açık yaş Türkiye 2.

SAMET ALKAN

400 m karışık açık yaş Türkiye 1.

200 m karışık açık yaş Türkiye 2.

200 m karışık açık yaş Türkiye 2.

4*100 m hür bayrak açık yaş Türkiye 2.

4*200 m hür bayrak açık yaş Türkiye 2.

EFE TURAN

200 m hür açık yaş Türkiye 2.

400 m hür açık yaş Türkiye 3.

800 m hür açık yaş Türkiye 3.,

4*200 m özgür bayrak açık yaş Türkiye 2.

KAAN TÜRKER AYAR

100 m kelebek açık yaş Türkiye 2.

4*100 m karışık bayrak açık yaş Türkiye 2.

4*100 m hür bayrak açık yaş Türkiye 2.

BERKE LATİFE

200 m sırtüstü açık yaş Türkiye 3.

100 m karışık açık yaş Türkiye 3. ve Gençler yeni Türkiye rekoru

MURAT CAN VAROL

1500 m hür açık yaş Türkiye 3.

TABİAT BABACAN

200 m karışık açık yaş Türkiye 3.

GENÇLER TOPLAMDA BAYRAKLAR İLE BİR ARADA

4 Gençler Yeni Türkiye Rekoru

3 Türkiye Birinciliği

8 Türkiye İkinciliği

14 Türkiye Üçüncülüğü

BEEKE LATİFE

100 m karışık gençler Türkiye 1. ve Gençler Yeni Türkiye Rekoru

100 m sırtüstü gençler Türkiye 1. ve Gençler Yeni Türkiye Rekoru

200 m sırtüstü gençler Türkiye 1. ve Gençler Yeni Türkiye Rekoru

200 m karılık gençler Türkiye 2.

4*100 m hür bayrak gençler Türkiye 2.

4*100 m karışık bayrak gençler Türkiye 2.

4*200 m özgür bayrak gençler Türkiye 2.

BORA GÜLŞEN

100 m özgür Gençler Türkiye 3.

200 m hür Gençler Türkiye 3.

100 m sırtüstü Gençler Türkiye 3.

4*100 m özgür bayrak Gençler Türkiye 2.

4*200 m hür bayrak Gençler Türkiye 2.

4*100 m karışık bayrak Gençler Türkiye 2.

TABİAT BABACAN

100 m karışık gençler Türkiye 1.

200 m karışık gençler Türkiye 2.

100 m sırtüstü gençler Türkiye 1.

200 m sırtüstü gençler Türkiye 2.

4*100 m hür bayrak gençler Türkiye 2.

4*100 m karışık bayrak gençler Türkiye 2.

4*200 m hür bayrak gençler Türkiye 2.

EKİN DEMİRBAŞ

50 m kelebek gençler Türkiye 3.

4*100 m özgür bayrak gençler Türkiye 2.

4*100 m karışık bayrak gençler Türkiye 2.

ADA MİNA SOLAKER

400 m karışık gençler Türkiye 3.

4*100 m hür bayrak Gençler Türkiye 2.

4*100 m karışık bayrak Gençler Türkiye 2.

4*200 m hür bayrak Gençler Türkiye 2.

TAYLAN ÖZGÜR ERCAN

400 m karışık gençler Türkiye 3.

BATUHAN ÖZCAN

400 m karışık gençler Türkiye 3.

SARPCAN TEZEL

200 m kelebek gençler Türkiye 2.

EFE BAŞAR

50 m kurbağalama gençler Türkiye 2.

YAĞIZ ALP YEKTA

100 m kurbağalama gençler Türkiye 3.

MURATCAN VAROL

1500 m hür gençler Türkiye 3.

4*200 m özgür bayrak gençler Türkiye 2.

KEREM CARBAN

4*200 m hür bayrak gençler Türkiye 2.